W roku 2017 firma Item Service dostarczała maszyny dla klientów z wielu branż gospodarki.

Największymi inwestycjami były inwestycje w zakresie  paletyzacji i pakowania z użyciem robotów przemysłowych dla branży betoniarskiej, spożywczej oraz chemicznej.

 

Przez cały 2017 rok nasza firma dostarczyła 8 robotów przemysłowych  różnej wielkości w tym trzy o udźwigu do 750 kg oraz ploter trzyosiowy o udźwigu 1,5 tony.

 

Biorąc pod uwagę tylko robotyzację linii nasza firma wykonała następujące inwestycje.

Dla branży betoniarkskiej wykonaliśmy kompletną linię do paletyzacji (z użyciem w/w plotera) i depaletyzacji (z użyciem robota przemysłowego)  wyrobów betonowych.

Zrobotyzowane stanowisko do malowania płyt betonowych w potoku ( w wykonaniu przeciwwybuchowym).

Dla branży spożywczej składającą się z trzech zrobotyzowanych stanowisk linię do pakowania kartoników herbaty w opakowania zbiorcze o wydajności 17 kartonów zbiorczych na minutę

Dla branży chemicznej wykonaliśmy linię paletyzacji wyrobów z użyciem robotów przemysłowych o udźwigu 750 kg.

 

Ponadto nasza firma przeprowadziła szereg mniejszych projektów dla wspomnianej branży spożywczej, dla branży gier karcianych, produkcji drzewnej, ochrony p poż.

 

Dla wiodącego na świecie producenta napojów gazowanych wykonaliśmy kompleksową modernizację z zakresu bezpieczeństwa maszyn na liniach produkcyjnych , dostosowującą wymagania w tym zakresie do obowiązujących norm.

 

W 2017 roku wdrożyliśmy rownież do seryjnej produkcji kartoniarkę do opakowań kartonowych różnych rozmiarów oraz zakręcarkę do butelek.

 

Zachęcamy zainteresowane firmy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych inwestycji i możłiwej współpracy.