Budowa maszyn i automatyzacja linii produkcyjnych

Wykwalifikowana kadra pracowników, a także wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze produkcyjne dają gwarancję sukcesu przy podjęciu współpracy w zakresie wdrażania nowoczesnych linii produkcyjnych.

Dystrybucja podzespołów z zakresu automatyki i pneumatyki

Dostarczamy podzespoły automatyki, pneumatyki i próżni wiodących producentów polskich i zagranicznych oraz firm nie posiadających dystrybucji na terenie naszego kraju.

Zaufali nam

Item Plus Partner - Certyfikat

Know-how, doświadczenie oraz najwyższe standardy jakości i serwisu sprawiają, że ta certyfikowana firma jest idealnym partnerem programu item pluspartner. Bliskie relacje z item gwarantują konstruktywny transfer wiedzy w wykorzystaniu nowości produktowych, z drugiej strony informację zwrotną i sugestie ulepszeń . W ten sposób obaj partnarzy korzystają i wspólnie urzeczywistniają projekty zachowując najwyższą jakość.
Jesteśmy dumni z naszej współpracy.

Złoty partner Astor

Jako opiekun firmy ITEM Service z ramienia ASTOR, najbardziej cenię współpracę opartą o wzajemne zaufanie i długofalowe relacje. Wartości te przekładają się również bezpośrednio na kontakt z Klientem końcowym – Użytkownikiem systemów zbudowanych przez ITEM Service.

Rozwój firmy poczyniony w ostatnich latach oraz poziom skomplikowania wykonywanych zadań świadczy o dużych kompetencjach i wykwalifikowanej załodze, a nowoczesne rozwiązania automatyki przemysłowej i robotyki pozwalają na realizację celów biznesowych klienta.

Wzorowa współpraca z firmą ASTOR jako dostawcy robotów przemysłowych Kawasaki zaowocowała w 2018 roku statusem Złotego Partnera ASTOR w zakresie systemów zrobotyzowanych opartych o roboty przemysłowe Kawasaki. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 2013 roku.

Współpraca

Adres

ul. Warsztatowa 5 
33-100 Tarnów

Zadzwoń

Tel. +48 14 639 08 76
NIP 873-325-79-40