Budowa maszyn i automatyzacja linii produkcyjnych

Wykwalifikowana kadra pracowników, a także wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze produkcyjne dają gwarancję sukcesu przy podjęciu współpracy w zakresie wdrażania nowoczesnych linii produkcyjnych.

Dystrybucja podzespołów z zakresu automatyki i pneumatyki

Dostarczamy podzespoły automatyki, pneumatyki i próżni wiodących producentów polskich i zagranicznych oraz firm nie posiadających dystrybucji na terenie naszego kraju.

Swoją działalność prowadzimy od 2008 roku

Firma Item Service rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku.
Od samego początku firma świadczy usługi handlowe w zakresie sprzedaży elementów automatyki, pneumatyki, elektromechaniki oraz techniki próżniowej.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od kilku lat zajmujemy się również projektowaniem i dostarczaniem zaawansowanych technologii w robotyzacji i automatyzacji całych linii produkcyjnych. Poza budową maszyn, wykonujemy również prace modernizacyjne już powstałych linii produkcyjnych, a także dostarczamy komponenty z zakresu utrzymania ruchu. Specjalizacją firmy jest budowa maszyn z wykorzystaniem robotów przemysłowych.

LAT NA RYNKU

wykonanych maszyn

metrów wykonanych podajników

Info

Projektujemy i wykonujemy od podstaw szafy sterownicze do linii przemysłowych. Wykonujemy roboty elektryczne i mechaniczne na maszynach i urządzeniach linii przemysłowych oraz w ich otoczeniu. Integrujemy istniejące rozwiązania linii przemysłowej z nowymi elementami.
Połączenie wysokiej jakości produktów z profesjonalną obsługą powoduje dynamiczny rozwój, a także stale rosnące zaufanie ze strony klientów.

Do kogo skierowana jest oferta?

Wykonujemy linie produkcyjne dla przemysłu spożywczego, zbrojeniowego, drzewnego.
Mamy również doświadczenie we współpracy z producentem z przemysłu betoniarskiego.
Nasz zespół to ludzie pracujący z pasją, posiadający odpowiednią wiedzę w zakresie realizacji inwestycji i doboru odpowiednich rozwiązań. Zespół doświadczonych fachowców pomoże Państwa firmie w zaprojektowaniu linii, doborze odpowiednich rozwiązań i realizacji inwestycji w optymalnym czasie oraz kosztach.
Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Astor oraz Item Plus Partner.

Korzyści wynikające ze stosowania systemów automatycznych w procesach przemysłowych:

  • zwiększona produktywność
  • lepsza jakość produktu
  • niższe koszty
  • większe bezpieczeństwo
  • kontrola procesów produkcyjnych

Adres

ul. Warsztatowa 5 
33-100 Tarnów

Zadzwoń

Tel. +48 14 639 08 76
NIP 873-325-79-40